Parashikimi tre ditor

Parashikimi i motit për vikend nga IHMK

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërishtë i vranët .Temperaturat do të jenë konstante pothuaj në të dy vlerat ekstremale, me ditëtët paraprake, minimalet 5-6 gradë Celsius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Recent Posts