Parashikimi ditor

15 Tetor 2018

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.. Në fushat termike dhe barike nuk do të ketë luhatje të ndjeshme, por do të vazhdoj kjo situatë pothuaj e ngjajshme meteorologjike me vlerat e temperaturave si të ditëve paraprake, minimalet 5-6 gradë Celsius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Recent Posts